Začali jsme distribuovat ateliéry Skutku na Žižkově

Spolek Skutek je jedním z partnerů nového spolku art re use v jeho projektu uměleckých ateliérů v neužívané škole na Havlíčkově náměstí na Žižkově. Skutek zajišťuje rozdělení a fungování deseti ateliérů, přičemž jeden získal bezplatně jako startovací ateliér pro čerstvé absolvent*ky uměleckých škol. Poté, co jsme ateliéry přednostně nabídli členské základně Skutku, jsme nabídku posunuli mimo náš spolek. Další informace naleznete pod záložkou Umělecké ateliéry na Žižkově.

Budova školy je v sousedství radnice Praha 3. Přes společnou zahradu sousedí s budovou materiálového skladu art re use. Zejména větší ateliéry jsou vhodné pro více osob. Předpokládaný začátek využívání ateliérů je plánován na květen 2023, ale stěhovat se bude již v průběhu dubna.

Žádosti přijímáme od zveřejnění nabídky až 31. března 2023.